Strona główna Download Kontakt
 
- Informacje o firmie
- Certyfikaty
- Środowisko
- Polecani partnerzy
   


Firma A Clean Partner International AB powstała w 2005 roku dzięki zjednoczeniu pod wspólnym szyldem czterech czołowych producentów preparatów chemicznych, co pozwoliło na zwiększenie możliwości funkcjonowania jako kompleksowy dostawca produktów i systemów chemii czyszczącej. W chwili obecnej w skład A Clean Partner International AB wchodzą:

Działania A Clean Partner International AB ukierunkowane są na sprostanie wymaganiom rynku i aktywną działalność w branży. Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych produktów i ochronę środowiska o czym świadczą uzyskane certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 oraz certyfikaty "Łabędzia", który jest najwyższym nordyckim symbolem ochrony środowiska.

Nowoczesne przedsiębiorstwo z 30 letnim doświadczeniem

Podstawą sukcesu firmy Strovels jest zarówno jakość produktów, jak i obsługa naszych zaufanych klientów, która na przestrzeni wielu lat przeobraziła się w obustronną przyjaźń. Dzięki własnym badaniom, rozwojowi produktów oraz trosce o otaczające środowisko staliśmy się czołowymi dostawcami przemysłowych środków czyszczących i konserwujących.

Jakość i oszczędność

Stosujemy rygorystyczne zasady przy zakupie surowców, jak i przy analizie gotowych produktów. Każdy produkt jest kontrolowany, a na opakowaniu umieszczony zostaje numer gwarancyjny. Naszym głównym celem jest umocnienie naszej pozycji wiodących dostawców produktów czyszczących, używanych w przemyśle. Nasze wyroby mają przynosić najlepsze rezultaty. Dzięki starannie wybranym surowcom oraz wysoko-skoncentrowanym produktom wyroby Strovels stanowią silną konkurencję na rynku. Skupiamy się na tym, aby przy zalecanym rozcieńczeniu nasze produkty uzyskiwały jak największą efektywność i najlepsze wyniki. Jednocześnie dbamy o zminimalizowanie kosztów. Oszczędzamy więc na kosztach opakowania, składowania i transportu. Skuteczność wyrobów wynika z ich efektywności, czasu działania oraz stopnia rozcieńczenia produktu na m2 lub na inną jednostkę.

Ochrona środowiska

Strovels przez wiele lat aktywnie działało na rzecz rozwoju produktów przyjaznych dla środowiska. Wybór surowców oraz komponentów, niezbędnych do produkcji, jest powodowany właśnie naszą troską o środowisko. Dzięki pionierskiej działalności na tej płaszczyźnie, firma uzyskała odpowiedni certyfikat. Obecnie ponad 50 % naszej rocznej produkcji opatrzonych jest skandynawskim symbolem Łabędzia - rej. nr SIS 313 043. Po użyciu produkty Strovels ulegają szybkiemu rozkładowi. Nie zawierają węglowodorów oraz żadnych innych komponentów szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Dzięki rosnącemu w krajach skandynawskich zainteresowaniu ochroną środowiska, popularne stały się produkty o zaawansowanej technologii, przyjazne dla środowiska. Ten fakt stanowi siłę napędową w procesie produkcji w naszym przedsiębiorstwie. Dział Rozwoju Produktu w Strovels stosuje się do rygorystycznych wymogów określonych przepisami Szwedzkiego Inspektoratu Chemicznego. Wszystkie opakowania są dostosowane do wymogów UE oraz podlegają procesowi recyclingu.

Obsługa klientów

Udzielamy stosownych i jasnych informacji dotyczących etykiet, danych technicznych, wyrobów, dystrybucji, ochrony środowiska, sposobów użycia, rozmiarów opakowań, szczegółowej instrukcji obsługi, stosowania produktów oraz przepisów bezpieczeństwa. Jesteśmy stale dostępni i służymy informacją w razie jakiejkolwiek potrzeby czy ewentualnych nagłych przypadków.

Produkcja oraz dostawa

Siedziba główna firmy znajduje się w Kristianstad, w Południowej Szwecji. Dzięki dużemu doświadczeniu, nasze produkty zostają szybko dostarczane do wielu krajów na całym świecie.
Zezwolenie na produkcję jest zgodne z Ustawą o Ochronie Środowiska nr 2410-2609-95.

 
EKO-WIK P.H.